Платити за перевантаження таки доведеться – і вже с 1 жовтня

З першого жовтня 2021року  набере чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань здійснення габаритно-вагового контролю», який Верховна Рада ухвалила 3 червня 2021 року. Ним внесені зміни в Закон України «Про автомобільний транспорт», зокрема змінені розміри окремих штрафів. Що конкретно зміниться ?

З 1 жовтня водіїв почнуть в автоматичному режимі штрафувати за порушення норм габаритно-вагового контролю. Про це під час спільного засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України та Національної ради реформ заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков. «На сьогоднішній момент всі відповідні законодавчі зміни для запровадження вагового контролю зроблені. До канікул Верховна Рада прийняла всі зміни до всіх кодексів, до всіх профільних законопроектів. Ми з 1 жовтня вже зможемо виставляти штрафи в автоматичному режимі», – сказав Кубраков.

Також він додав, що Україна цього року планує додатково встановити 40 комплексів автоматичного вагового контролю, тобто до кінця року їх по всій країні має бути 130-140. Так, штраф за перевищення габаритно-вагових норм при перевезенні діленого або неділеного вантажу без відповідного дозволу становить:

на понад 30% від встановлених норм – 51 тисяча гривень;

від 20% до 30% – 34 тисяч гривень;

від 10% до 20% – 17 тисяч гривень;

від 0% до 10% – 8,5 тисяч гривень.

Штраф за перевезення вантажів або пасажирів без необхідних документів становить 17 тис. грн, а міжнародне перевезення пасажирів або вантажів резидентами або нерезидентами України – 34 тисячі гривень.

Постанова про застосування адміністративно-господарських штрафів буде виконавчим документом. Адміністративно-господарські штрафи будуть стягуватися, скоріш за все, Мін’юстом і зараховуватися до загального фонду Державного бюджету України. Частина з них буде зараховуватися до державного дорожнього фонду, створеного у складі спеціального фонду Державного бюджету України.

Компанія «Українські системні інновації» має нагоду ще раз нагадати: автоматична фіксація будь-яких порушень, що їх скоюють на транспортних магістралях держави стає повсякденною реальністю для нашого суспільства. Швидкість, вага… Далі буде!  І це дуже позитивний шлях, бо саме слідуючи ним ми маємо прийти до головної мети – безпеки та порядку на вітчизняних автошляхах.