«Українські системні інновації»

шлях успіху задля спільної безпеки

Про нас

    Чому ми займаємося тим, чим займаємося? Чому люди, що об`єдналися у потужну команду з ім`ям «Українські системні інновації» вирішили докласти свої зусилля саме в цій галузі, а не якійсь іншій – там, де шлях до успіху, можливо, був би набагато набагато  легшим та швидчим? Ось наша відповідь:

    Кілька років тому Всесвітня організація охорони здоров'я зробила приголомшливу заяву: внаслідок дорожньо-транспортних пригод у світі щороку гине близько 1,25 млн осіб. Якщо терміново не вжити заходів, вже до 2030 року число смертності на дорогах збільшиться втричі (до 3,6 млн осіб на рік). На жаль, Україна є одним із лідерів у світі за рівнем смертності на дорогах. Показники смертності у нас в 3-4 рази вище, ніж в європейських країнах. Для порівняння: в Бельгії фіксується 6,7 смертельних випадків на 100 тис. осіб на рік, в Австрії – 5,4, у Франції – 5,1, в Німеччині – 4,3, Данії – 3,5, тоді як в Україні цей показник становить 13,5.

    Хіба можна спокійно дивитися на ці страшні цифри та не намагатися зробити щось для покращання ситуації – не «колись», а вже зараз, сьогодні?! Люди, що працюють в нашій компанії, є справжніми патріотами України, тому воліють виявляти свою любов до рідної країни та її громадян не  гучними гаслами, а кропіткою конкретною працею, що покликана підвищувати рівень безпеуи на шляхах держави, захищати її мешканців, рятувати людські життя. 

    2017 року, коли ми розпочали свою діяльність, за даними Національної поліції України,  в країні було зареєстровано 27 220 ДТП з постраждалими. 3432 людини загинуло, майже 35 тисяч отримали травми. При цьому переважна кількість ДТП сталися через порушення Правил дорожнього руху. За статистикою, більшість дорожніх інцидентів з тяжкими наслідками відбувається внаслідок перевищення водіями швидкості (39%), невлаштованості пішохідних переходів (38%), порушення правил переїзду перехрестя (30%).

    Всі ці моменти якраз і є тими  проблемами, подолати які покликані розробки компанії  «Українські системні інновації» - такі, як, наприклад, комплекси фото та відеофіксації правопорушень у сфері дорожнього руху «Каскад», що здатні дійсно дієво контролювати порушення Правил дорожнього руху. Те, що наш вибір є вірним, а шлях, котрим ми йдемо – дійсно корисним для людей, доведено реальнім життям – лише за три місяці тестування в місті Одеса нашої системи «Каскад» було зафіксовано 76220 порушень  правил дорожнього руху. Попереду, сподіваємось,  – широке впровадження наших розробок, спрямованих на забезпечення безпеки громадян, їх порятунок та зменшення смертності на дорогах.

    «Українські системні інновації» - молода та потужна, щиро вмотивована  команда, що невпинно  йде шляхом наполегливої праці не лише до успіху, але й до гідної та шляхетної мети: порятунку життя людей. Всі співробітники УСІ працюють у цій галузі довгі роки, невпинно нарощуючи досвід та професіоналізм, котрі спрямовують на плідну працю. Задля спільного майбутнього, заради життя в безпечній, законослухняній та дійсно європейській Україні. 

    Антикорупційна програма.