Занадто розумні – новий жах американських парковок

Постійно намагаючись ще більше вдосконалити власне»надзвичайно розумне» творіння, , компанія Tesla наприкінці вересня цього року випустила нове оновлення прошивки для своїх електромобілів Software Version 10.0. Крім розважальних програм, автомобілі отримали функцію Smart Summon, яка дозволяє викликати свій електромобіль з паркувального місця прямо до порогу торгового цента, офісу чи ресторану. Втім, призвело це зовсім не до тих результатів, на які очікували в компанії.

 З моменту свого впровадження, функція Smart Summon вже створила хаос та навіть привела до кількох незначних зіткнень на паркінгах. Користувачі масово викладають відео, де функція працює, м'яко кажучи, проблемно та навіть викликає аварійні ситуації. Tesla, у свою чергу, закликає до обережного використання функції, наполягаючи на тому, що це не повністю автономний режим і при виклику з паркування електромобілі повинні бути під контролем.Твіти та відео на YouTube вже стали предметом запеклих суперечок серед прихильників та противників Tesla.

Прихильники  інновації звинувачують власників електромобілів в неправильному використанні цієї функції — мовляв, вони самі «роблять якісь дурниці», або навіть брешуть про те, що відбулося насправді, в той час як другі стверджують, що режим не опрацьований та випущений тільки для збільшення прибутковості компанії. В Сполучених Штатах ведеться розмова про брудну сутичку «розумних» та «дурних» автомобілів, яка є одночасно веселою та потенційно небезпечною — особливо коли розумні автомобілі, насправді, виявляються не такими розумними, як рекламуються.

В Україні автівки та їх власники ще й близько на підійшли до того рівня «розумності», котрий дозволив би використовувати подібні високотехнологічні новинки. В нашій країні на часті впорядкування звчиайних парковок,  боротьба із безладом та порушеннями під час паркування автомобілів за допомогою відповідної апаратури фото- та відеофіксації. Компанія «Українські системні інновації» наполегливо працює у цьому напрямку, аби зробити для своїх співгромадян  речі, що є реальними та корисними саме сьогодні. А там вже якось і до безпілотного паркування доживемо...

YouTube