Відеофіксація може попереджувати не лише аварії, але й шахрайство

Як відомо, таке нововведення, як фото- та відеофіксація порушень правил дорожнього руху викликає позитивні емоції далеко не у всіх водіїв. Дехто від неї, м’яко кажучи, не в захваті – вже не погасаєш «із вітерцем», не розвернешся, де заманеться, та й взагалі, мусиш дотримуватися таких «нудних» ПДР будь-де та будь-коли…  Аж ось маємо приклад того, як саме відеокамера, що, як то кажуть, опинилась в потрібний час у потрібному місті, стала дуже в пригоді  власникові автівки, що міг втрапити в серйозну халепу.

Подія трапилася у Миколаєві. Досі достеменно невідомо, що саму було на думці дівчини, котра дочекавшись появи автомобілю, котрий спокійнісінько проїжджав вулицею повз неї,  раптово «впала» майже під його колеса. Втім, скоріше за все, маємо справу зі спробою інсценувати «ДТП із потерпілою», аби потім зайнятися банальним здирництвом. Напевно ж, «постраждала» запропонувала б власникові автівки не викликати поліцію, а «вирішити питання на місці». За чималенькі грошики, поза всяким сумнівом. Інший варіант в даному випадку навряд чи можливий – і для цього є докази, про які ми скажемо дещо пізніше.

Не так сталося, як гадалося… Перш за все, водій виявився законослухняним громадянином -  їхав він із дуже невеликою швидкістю і легко встиг загальмувати, коли перед машиною на дорозі раптом опинилася неочікувана жива «перешкода». По-друге ж, весь перебіг подій було безпристрасно та докладно зафільмовано камерою спостереження, і на отриманому відео дуже чітко видно, як шахрайка спокійнісінько крокує вулицею, не виявляючи ані найменших ознак нездоров’я чи втрати орієнтації у просторі. Аж ось з’являється потенційна жертва і «бідолаха» простягається на асфальті. Втім, виглядає це все не трагічно, а геть безглуздо та огидно. Номер, як то кажуть, не пройшов…

Компанія «Українські системні інновації» нагадує усім своїм співгромадянам: встановлення комплексів автоматичної фото- та відеофіксації порушень ПДР у кожному куточку нашої Батьківщини – це гарантія безпеки, спокою та захисту для всіх без винятку її громадян! Працюємо задля цього вже сьогодні!

YouTube