Робокоп уже не той…

Напевно, більшість з нас свого часу були глядачами захоплюючого голлівудського бойовику «Робокоп». Кінострічка мала шалений успіх і декілька частин, У кожній з них головний герой – американський поліцейський  із насправді сталевим тілом хвацько  наводив лад у рідному місті та граючись розправлявся із найрізноманітнішими зловмисниками, ба, навіть – із корумпованими можновладцями. Аж ось фантастика  перетворилася на справжнісіньку реальність - у каліфорнійському місті Хантінгтон-Парк заступив на службу робот HP RoboCop. Втім, життя виявилося дуже далеким від Голівуду…

Це - аж ніяк не бойова машина із непробивною бронею та різноманітним озброєнням, а невеличкий ракетоподібний рухомий механізм, який, щоправда цілком здатний виявити небезпеку в людному місці. Поліцейський робот оснащений спеціальними камерами, які знімають на всі 360 градусів. Полісмен катається вулицями і парками, передає до відділку все, що бачить, і, пер за все - за  допомогою камер фіксує порушення і надсилає сигнал до відділку. Очікується, що за допомогою робота правоохоронці зможуть швидше реагувати на події. Але машина може не тільки знімати відео, але і зовсім як справжній поліцейський, привітатися, вибачитися, попередити людей про небезпеку чи просто побажати вдалого дня.

Як бачимо, головна зброя у боротьбі за правопорядок сьогодні – зовсім не смертоносний арсенал чогось вогнепального, або сталеві м’язи, за допомогою яких можна ламати бетонні стіни. Набагато більшу актуальність мають сучасні передові технологій, камери автоматичної фіксації правопорушень,  звичайні чемність та ввічливість. Саме за цими напрямками і працює сьогодні компанія «Українські системні інновацій», аби безпека та спокій громадян України із часом стали не меншими, аніж ті, що мають мешканці США та інших провідних держав світу.