Відеофіксація знову стала у нагоді

В невеликому місті Лонг Біч (Каліфорнія, США) системи автоматичної відеофіксації  у черговий раз довели власну здатність допомагати людям не лише у боротьбі із порушниками Правил дорожнього руху, а навіть у таких ситуаціях, котрі важко уявити  собі у повсякденному житті. Хтозна – як би довелося потерпілим доводити, що причиною отриманого ними збитку стало не якесь диво, а дурнувата людська витівка – якби ж то не маленькі, але така розумні та корисні відеокамери...

 

Підрозділ рятувальників, що прибув на місце пригоди, котра трапилася нічною порою, коли майже усі місцеві мешканці вже міцно спали, був ошелешений побаченим – потрощені автівки, перелякані люди, та величезна каменюка, котра невідомо як опинилася посеред вулиці, неначе метеоріт, що впав просто з неба. Що тут  взагалі відбувалося?! Вже згодом  рятувальниками був  знайдений «винуватець події» -  синє купе BMW, котре, як виявилося згодом, з усього маху врізалося  в величезний декоративний валун, встановлений у центрі дорожнього кола.

 

Після такого «каскадерського  трюку» автівка підлетіла в повітря на чотири з половиною метри перш ніж розтрощити два  автомобілі, котрі було припарковано поряд.  На щастя, аварію зафіксували камери відеоспостереження, встановлені на сусідньому будинку. Поліція має підозру, що 27-річна Марсела Овале, яка знаходилася за кермом, під час свого «польоту» перебувала під впливом сильнодіючих препаратів, але результати аналізів допоки не готові.  Місцевий мешканець Марселіно Руіс, якому належать обидві пошкоджені внаслідок аварії автівки, вважає,  що жінка їхала зі швидкістю понад 100 км/год в житловому районі.

 

Марселіну, яка на диво відбулася легкими забоями, було одразу заарештовано за підозрою у вживанні наркотиків. Наразі в соцмережах з’ясовують, чи був валун на перехресті встановлений в якості прикраси, чи то як бар'єр для таких ось водіїв. Якщо останнє, то це досить жорсткий варіант, і чи перегляне міська влада організацію руху в цьому місці?

Розбитий BMW відбуксирували з місця ДТП. Швидше за все, його спишуть на металобрухт. Дівчину наразі відпустили під заставу 30 тисяч доларів, але поліціянти мають на неї дуже великі плани... 

 

Компанія «Українські системні інновації» нагадує: автоматичні системи фіксації порушень ПДР зажди готові надати допомогу людям у безлічі скрутниз та складних ситуацій. Тож ми працюємо, аби усі громадяни України  опинилися під їх надійним прихистком якмога скоріше.